Lietuvos rajonų jaunių pirmenybėse – dvi prizinės vietos

Sausio 7–8 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybės. Aironas Misiulis (IGB klasė) šuolio į aukštį rungtyje, peršokęs 160 cm kartelę, užėmė trečią vietą. Normantas Ivaškovas (IIGA klasė) šuolio į tolį rungtyje, nušokęs 545 cm, taip pat buvo trečias, trišuolio rungtyje – šeštas.
Martynas Pumputis (IGC klasė) 60 m bėgimo rungtyje užėmė septintą, 300 m bėgimo rungtyje – devintą vietą. Nedas Narbutas (IGC klasė) 300 m bėgimo rungtyje buvo tryliktas, o 60 m bėgimo rungtyje – dvidešimtas. Gvidas Janulis (IGC klasė) 600 m bėgimo rungtyje buvo penktas, o 1000 m bėgimo rungtyje – septintas. Modestas Andruška (IIGB klasė) 1000 m bėgimo rungtyje buvo tryliktas, 3000 m bėgimo rungtyje – šeštas. Mantas Rubenis (IIGB klasė) šuolio į aukštį ir trišuolio rungtyse buvo septintas. Gotis Nauckūnas (IIGC klasė) šuolio į aukštį rungtyje liko aštuntas.
Jaunimo grupėje Neilas Pinskas (IIIGB klasė) rutulio stūmimo rungtyje liko septintas.
Sportininkus varžyboms ruošė fizinio ugdymo mokytojai Juozas Savickas ir Valerijus Ponomariovas.