Baigėsi individualios štangos spaudimo varžybos

Lapkričio 17 dieną gimnazijoje vyko atviros Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto klubo „Savi“ individualios štangos spaudimo varžybos, surengtos gavus finansavimą iš Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto rėmimo projekto. Varžybose dalyvavo 40 Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir Šiaulių technologijų mokymo centro sportininkų. Gimnazijos komanda iškovojo 15 prizinių vietų.

Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg Lidija Terechova (IIIGB klasė), išstūmusi 35 kg, užėmė antrą vietą. Meda Butkutė (IIGA klasė), svorio kategorijoje virš 63 kg išstūmusi 40 kg, buvo pirma. Toje pačioje kategorijoje Greta Galkutė (IVGA klasė), svorio kategorijoje virš 63 kg išstūmusi 35 kg, užėmė trečią vietą.

Vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 59 kg Airidas Venckus (IGC klasė) išstūmė 62,5 kg ir iškovojo antrą vietą. Tos pačios klasės mokinys Grantas Čiubkovas, išstūmęs 57,5 kg, liko trečias. Rokas Geležinis (IIIGB klasė) svorio kategorijoje iki 66 kg išstūmęs 80 kg iškovojo pirmą vietą. Svorio kategorijoje iki 74 kg Povilas Petrulis (IIGB klasė), išstūmęs 85 kg, buvo antras, Gvidas Janulis (IIGC klasė), išstūmęs 75 kg, – trečias. Svorio kategorijoje iki 83 kg, išstūmęs 102,5 kg, pirmą vietą užėmė Darijus Daujotas (IIGD klasė). Mintaras Kačinskas (IVGD klasė), svorio kategorijoje iki 93 kg pasiekęs 125 kg rezultatą, buvo pirmas, Aidas Gustys (IGC klasė), išstūmęs 75 kg, – antras.  Mantas Simonavičius (IVGD klasė) pirmas buvo svorio kategorijoje iki 105 kg. Jo rezultatas 120 kg. Kajus Kapitonovas (IIGB klasė) toje pačioje svorio kategorijoje buvo antras. Jis išstūmė 57,5 kg. Svorio kategorijoje virš 105 kg dvi prizines vietas užėmė mūsų gimnazistai: Liutauras Kazlauskas (IIGB klasė) buvo pirmas (rezultatas 120 kg), Nojus Starasotnikovas (IVGC klasė) – antras (rezultatas 95 kg).