Baigėsi Šiaulių rajono individualios štangos spaudimo varžybos

Kovo 22 dieną gimnazijoje vyko Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų individualios štangos spaudimo varžybos. Gimnazijos komanda iškovojo 15 prizinių vietų.
Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg Lidija Terechova (IIGB klasė), išstūmusi 32,5 kg, užėmė pirmą vietą, Greta Galkutė (IIIGA klasė), svorio kategorijoje virš 63 kg išstūmusi 32,5 kg, užėmė antrą vietą.
Vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 59 kg Lukas Muchtarovas (IIIGB klasė) išstūmė 70 kg ir iškovojo pirmą vietą. Povilas Petrulis (IGB klasė), svorio kategorijoje iki 66 kg išstūmęs 70 kg, liko antras. Svorio kategorijoje iki 74 kg Ernestas Staradumskis (IIGB klasė), išstūmęs 95 kg, buvo pirmas, Arnas Barauskas (IIGB klasė), išstūmęs 80 kg, – antras, Rokas Prazauskis (IIGB klasė), išstūmęs 72,5 kg, – trečias. Svorio kategorijoje iki 83 kg, išstūmęs 110 kg, pirmą vietą užėmė Mintaras Kačinskas (IIIGD klasė). Toje pačioje svorio kategorijoje antrą vietą iškovojo Donatas Pigulevičius (IVGA klasė), išstūmęs 105 kg, Normantas Ivaškovas (IIGA klasė), trečią – (rezultatas 97,5 kg). Valentas Akučka (IVGB klasė), svorio kategorijoje iki 93 kg pasiekęs 110 kg rezultatą, buvo pirmas. Nojus Petrokas (IVGC klasė) pirmas buvo svorio kategorijoje iki 105 kg. Jo rezultatas 130 kg. Svorio kategorijoje virš 105 kg visas tris prizines vietas užėmė mūsų gimnazistai: Simonavičius Mantas (IIIGD klasė) buvo pirmas (rezultatas 110 kg), Liutauras Kazlauskas (IGB klasė) – antras (rezultatas 100 kg), Nojus Starasotnikovas (IIIGC klasė) – trečias (rezultatas 100 kg).