Gimnazijos mokytojas – geriausių fizinio ugdymo mokytojų penketuke

Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse „Geriausių Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų apdovanojimų“ metu Lietuvos Respublikos Prezidentūroje pagerbti aktyviausi, inovatyviausi ir labiausiai nusipelnę fizinio ugdymo pedagogai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog respublikos geriausiųjų fizinio ugdymo mokytojų penketuke – Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokytojas ekspertas Juozas Savickas. Iniciatyvos tikslas – apdovanoti ir garsinti pedagogus, kurių reikšmingas indėlis ne tik organizuojant ir vedant pamokas, taikant inovatyvius metodus, ugdant jaunąją kartą, dirbant su ugdymo įstaigų bendruomenėmis, bet ir organizuojant renginius.

Mokytojas Juozas Savickas – veržlus, iniciatyvus, pilietiškas, kūrybiškas, nuolat ieškantis naujų ugdymo formų, išmanantis pagrindines švietimo plėtros tendencijas, aktyvus ne tik gimnazijos bendruomenės veikloje, bet ir savivaldybės, šalies pedagoginėje, visuomeninėje, kultūrinėje veiklose, pasaulinės Microsoft programos „Inovatyvi mokykla“ dalyvis. Tai mokytojas, gebantis pamokose sukurti motyvuojančią aplinką, padedančią kiekvienam mokiniui pasiekti geriausią savo rezultatą. Mokytojo ruošti mokiniai laimi prizines vietas rajono, respublikos varžybose.