Sporto šventė „Ruduo – 2020″

Įvairiose rungtyse dalyvavo 25 gimnazijos sportininkai.

Lengvosios atletikos kroso varžybose merginų, gimusių 2005 m. ir vyresnių, grupėje Deimantė Lenkauskytė (IGA klasė) 500 m bėgimo rungtyje iškovojo pirmą vietą (1.48,4 min.), Eglė Ambrožaitė (IIIGB klasė) – antrą vietą (1.56,3 min.). Toje pačioje amžiaus grupėje 1000 m nuotolį įveikė per  4.13,8 min. ir pirmą vietą iškovojo Gabrielė Lapukaitė (IGB klasė). Emilija Urbietytė, tą patį nuotolį įveikusi per 4.23,0 min., buvo antra (IGB klasė).

Vaikinų, gimusių 2006–2007 metais, grupėje Rokas Prazauskis (IGB klasė), 1500 m nuotolį įveikęs per 5.18,6 min., finišavo pirmas. Vaikinų, gimusių 2005 metais ir vyresnių, grupėje visas prizines vietas iškovojo mūsų gimnazijos IGA klasės sportininkai. Kristupas Gedvilas, 1000 m nuotolį įveikęs per 3.18,2 min., buvo pirmas, Paulius Spulginas – antras (3.35,3 min.), Dominykas Žilinskas – trečias (3.36,2 min.). Karolis Staradumskis (IIGB klasė), Ernestas Stradumskis (IGB klasė) ir Gvidas Stonys (IVGA klasė) – tos pačios amžiaus grupės 2000 m bėgimo rungties prizininkai. Karolis, nuotolį įveikęs per 7.29,5 min., finišavo pirmas, Ernestas – antras (7.34,1 min.), Gvidas – trečias (7.55,5 min.).

Gimnazijos vaikinų tinklinio komanda – Eimantas Joniškis (IVGB klasė), Arnas Žilevičius (IVGB klasė), Nedas Girdėnas (IVGC klasė) – tinklinio varžybose iškovojo pirmą vietą. Eglė Ambrožaitė (IIIGB klasė), Andrėja Jonušaitė (IIIGD klasė), Aistė Spulginaitė (IIIGC klasė), Akvilė Kančauskaitė (IIIGA klasė) merginų tinklinio varžybose užėmė antrą vietą. Paulius Spulginas (IGA klasė), Domas Jankauskis (IGA klasė), Dominykas Žilinskas (IGA klasė), Simonas Lauermann (IIGC klasė) vaikinų krepšinio 3×3 varžybose užėmė antrą vietą. Mini golfo rungtyje Paula Žukauskaitė ir Ernestas Staradumskis užėmė antrą vietą. Šuoliukų per šokdynę rungtyje Nedas Girdėnas užėmė pirmą vietą, Deimantė Lenkauskytė – antrą vietą. Ernestas Staradumskis padangos tempimo iš vietos rungtyje buvo antras.