Gimnazijos komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių štangos spaudimo čempionė!

Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo 9 pajėgiausios komandos.
Sveikinimo žodį tarė ir sėkmės dalyviams palinkėjo Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis.
Šiaulių rajonui atstovavusi Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos komanda – Meda Butkutė (IIIGA klasė), Tadas Litvinas (IGE klasė), Eimantas Ivancius (IGE klasė), Šarūnas Neverdauskas (IGA klasė), Airidas Venckus (IIGC klasė), Povilas Petrulis (IIIGB klasė), Normantas Ivaškovas (IVGA klasė), Liutauras Kazlauskas (IIIGB klasė) – bendroje įskaitoje, surinkusi 101 tašką, iškovojo pirmą vietą. Antra liko Alytaus Ramanausko-Vanago gimnazija (100 taškų), trečia – Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija (98 taškai). Visos trys komandos, užėmusios prizines vietas, buvo vienodo pajėgumo ir įtempta kova vyko iki paskutinės minutės. Šįkart fortūna buvo palanki mūsų gimnazijos komandai. Jėgos trikovės federacijos įsteigtais prizais buvo apdovanoti trys absoliučiai geriausi sportininkai merginų ir vaikinų grupėse.
Individualiose rungtyse gimnazijos komandos atstovai iškovojo vieną pirmą, keturias antras ir dvi trečias vietas. Šarūnas Neverdauskas, svorio kategorijoje iki 59 kg iškovojo pirmą vietą. Merginų grupėje svorio kategorijoje virš 63 kg Meda Butkutė iškovojo antrą vietą. Svorio kategorijoje iki 53 kg Eimantas Ivancius užėmė antrą vietą, o Tadas Liutvinas toje pačioje svorio kategorijoje buvo trečias. Airidas Venckus svorio kategorijoje iki 66 kg iškovojo antrą vietą. Normantas Ivaškovas svorio kategorijoje iki 83 kg užėmė trečią vietą. Liutauras Kazlauskas svorio kategorijoje virš 105 kg buvo antras.
Lemiamose kovose nedalyvavo, bet komandai patekti į finalą padėjo Naglis Dargužas (IIIGB klasė), Donatas Šiurkus (IVGB klasė), Rokas Geležinis (IVGB klasė), Kajus Kapitonovas (IIIGB klasė) ir Deilas Vosylius (IGC klasė).
Komandos vadovas – kūno kultūros mokytojas Antanas Gricius.