Puikus pasirodymas Europos svarsčių kilnojimo čempionate

Balandžio 17–21 dienomis Paryžiuje vyko Europos svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš septyniolikos šalių. Lietuvai atstovavo septyniolika sportininkų ir du teisėjai. Donatas Šiurkus (IVGB klasė), Europos svarsčių kilnojimo jaunimo čempionate svorio kategorijoje virš 95 kg 24 kg svarstį išstūmęs 86 kartus ir išrovęs 122 kartus, iškovojo aukso medalius, o ilgame cikle atlikęs 70 bandymų pasidabino sidabro medaliu. Susumavus visus trikovės rezultatus Donatas tapo absoliučiu nugalėtoju ir iškovojo aukso medalį.

Svarsčio stūmimo estafetės rungtyje su komandos draugais iškovojo bronzos medalį.

Čempionate teisėjavo ir Donatą varžyboms ruošė neformaliojo švietimo mokytojas Antanas Gricius.